VERY COOL PEOPLE feat. EDAVĀRDI, ANSIS & K. PRAULIŅA

Latvijas džezfanka grupa “Very Cool People” kopā ar reperiem Edavārdi, ansi un džeza un soula mūzikas dziedātāju Kristīni Prauliņu piedāvā koncertprogrammu “Pa apli”.
Koncerta programma veidota tā, ka uz skatuves kopā ar grupu gandrīz visa koncerta garumā atradīsies visi trīs solisti. Šī proramma nebūs vienkārši trīs solistu koncerts ar grupu, šajā koncertā būs daudzas kopīgās dziesmas gan Kristīnei ar Edavārdiem, gan ansim ar Edavārdiem, gan arī visiem trīs kopā. Protams visām kopīgajām dziesmām ir veidotas pilnīgi jaunas aranžijas, ko veido Very Cool People mūziķi un kas ir ieturētas labākajās fanka, soula un hiphopa mūzikas tradīcijās. Šajā koncertā būs arī pilnīgi jaunas dziesmas sarakstītas tieši šim koncertam, līdzīgi kā “Pa Apli” kurā piedalās visi trīs vokālisti.

Very Cool People 2018. gadā ļoti aktīvi koncertējusi arī ārpus Latvija un izdeva vairākus singlus “We Should Dance”, “Pa Apli”, “Wonderful Christmastime”, “St.James”, kā arī Ziemassvētku albumu “Snowman’s Express” kopā ar Ralfu Eilandu un Kristīni Prauliņu, kur visi singli atskaņoti daudz pašmāju radiostacijās, kā arī radiostacijās Lietuvā, Igaunijā, Vācijā un BBC radiostacijā Apvienotajā Karalistē. Singli “We Should Dance” un “Pa Apli” ir no 2019. gada martā gaidāmā VCP jaunā albuma.

Grupai bija veiksmīga septiņu koncertu tūre Dienvidkorejā, kur guva spilgtus iespaidus turpmākajai radošajai darbībai, kā arī pārliecību, ka ārvalstu tūrēs jādodas biežāk, jo VCP mūzika ir gana demokrātiska, lai to saprastu gandrīz ikvienā pasaules malā. 2018. gada novembrī grupai bija vēlviena starptautiska tūra pa Lietuvu, Ungāriju un Rumāniju. VCP līdz šim laiduši klajā četrus albumus, kas visi tikuši nominēti Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvai: “Very Cool People” (2009), “Cruising in the Trolley” (2012) “Funkology” (2015) un “Heya Some Kind Of Fish! We Don’t Know The Name Of This Fish  In English, But In Latvian It Is Vimbas” (2017), kā arī piektais kopīgais albums ar Ralfu Eilandu un Kristīni Prauliņu – “Snowman’s Express”(2018).

www.verycoolpeople.org

Kristīne Prauliņa 2018 .gadā izdevusi trīs albumus: “Kontrasti” kopā ar Raimondu Paulu un Latvijas Radio Bigbendu, “Snowman’s Express” kopā ar Very Cool People un Ralfu Eilandu, kā arī zidevusi savu pirmo oriģinālmūzikas EP “Warmer October”, kurā iekļautas pašas sarakstītas oriģinālkompozīcijas.
Kristīne 2018. gadā aktīvi koncertējusi gan kā solomāksliniece, gan arī kopā ar Latvijas Radio Bigbendu, Very Cool People un daudziem citiem atzītiem Latvijas mūziķiem.

ansis ir šobrīd viens no aktuālākajiem reperiem un bītmeikeriem Latvijā. 2018. gadā ieguvis Ierakstu Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons 2018” par savu albumu “Balzams”, izlaidis vairākus singlus, kas iekarojuši Latvijas radiostaciju virsotnes – “Zemes Stunda”, kas nominēta arī Origo Zelta dziesmai. Ansis arī producējis 2018 gadā hiphopa mākslinieka Ozola jaunāko albumu “Neona pilsēta”, kas nominēts Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2019” – “Labākais Hip-hop albums”. anis arī aktīvi koncertējis gan ar solo koncertiem, gan arī kopīgo “Republikas tūri”, kurā kopā dodas trīs šī brīža aktuālie hiphopa mākslinieki Ozols, ansis, Edavārdi un Viņa.

Edavārdi ir viens no aktuālākajiem šī brīža Latvijas Hiphopa māksliniekiem. Edavārdi 2018. gadā aktīvi koncertējis gan ar solo koncertiem, gan arī kopīgo “Republikas tūri”, kurā kopā dodas trīs šī brīža aktuālie hiphopa mākslinieki Ozols, ansis, Edavārdi un Viņa. Līdz šim Edavārdi izlaidis četrus albumus – “Īstas acis” 2017. gads, “Galvaskauss” 2015. gads, “Es Esmu Šeit” 2013. gads, “Izlaušanās” 2010. gads. 2018.gadā Edavārdi izlaidis vairākus singlus “Viens pats mājās” un arī kopīgus siglus ar citiem māksliniekiem tia skaitā “Jauni un Bagāti” ar ansi un “Pa Apli” kopā ar Very Cool People, ansi un Kristīni Prauliņu.