Trump Conception

Trump Conception ir orķestris, kas izpilda komponista un basa spēles meistara Janno Trump kompozīcijas. 2016.gadā klajā nāca orķestra debijas albums “One”, kas guva augstu novērtējumu vietējās mūzikas žurnālistikas aprindās un tika izvēlēts par “mēneša albumu” Radio Tallinn raidstacijā.

Janno Trump ir beidzis G.Ots Tallinas Mūzikas skolu un absolvējis džeza mūzikas nodaļu Tallinas Mūzikas un Teātra akadēmijā. Abi mākslinieka vecāki ir mūzikas pasniedzēji, tādēļ arī mazā Janno ceļojums mūzikas pasaulē sācies jau agrā bērnībā. Savas pirmās kompozīcijas Janno sarakstīja mācoties G.Otis Tallinas Mūzikas skolā. Dažas no tām ieguva vairākus apbalvojumus U.Naissoo kompozīcijas konkursos.

Mākslinieks ir piedalījies CD ierakstos un koncertējis kopā ar Igaunijas labākajiem džeza un pop mūziķiem. 2015. gadā Janno nolēma dibināt savu sastāvu, lai izpildītu paša radītās kompozīcijas. Orķestra sastāvā muzicē 10 dalībnieki, kuri ir vieni no atpazītākajiem un veiksmīgākajiem Igaunijas džeza mūzikas māksliniekiem.

“Maigi jūtīgs, instrumentāls R’n’B un groovs tā labākajā izpildījumā.” – H.Hanson, 2016. “Neaizmirstami dzīvīgs izpildījums, kas pildīts ar amerikānisku fank mūzikas enerģiju.” – J.Sang, 2016.

 

Sastāvā:
Janno Trump – basģitāra, kompozīcijas
Madis Muul – taustiņi
Pent Järve – elektriskā ģitāra
Dmitri Nikolajevski – bungas
Caspar Salo – perkusijas
Allan Järve – trompete
Tanel Kuusk – trompete
Johannes Kiik – trombons, basa trombons
Danel Aljo – tenorsaksofons
Keio Vutt – baritonsaksofons