EHUD ETTUN TRIO ft. RAFAL SARNECKI & BOGNA KICINSKA

Izraēlā dzimušais basa spēles meistars Ehuds Ettuns džeza mūzikas pasaulei sevi pieteica uzstājoties kopā ar saksofonistiem George Garzone no Bostonas un Donny McCaslin, džeza pianistiem Fred Hersch no ASV un Danilo Perez no Panamas, klarnetisti Anat Cohen no Ņujorkas, saksofonistu un komponistu Eli Degibri un daudziem citiem uz starptautiskās džeza mūzikas skatuves atpazīstamiem māksliniekiem. Ehuda īpaši maigā spēles maniere pat kontrabasu spēj padarīt par maigu un lirisku instrumentu. Viņa individuāli izstrādātā tehnika ir padarījusi mūziķu par vienu no pieprasītākajiem basistiem pasaulē.

Ehuds ir uzstājies prestižajā džeza klubā Blue Note un Kenedija Centrā Vašingtonā, piedalījies neskaitāmos džeza festivālos Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Āzijā. Pēdējo gaidu laikā mākslinieks daudz laika velta savam projektam (Ehud Ettun Trio), ar kuru tūres ietvaros jau ir paguvis paviesoties Polijā, Vācijā, Serbijā, Dienvidkorejā, kā arī Amerikas pilsētās Ņujorkā, Toronto, Bostonā un citur. Trio, radot savu mūziku, ir ietekmējies no modernā džeza, tajā pašā laikā turpinot tādu džeza klasiķu tradīciju kā Chick Corea, Carla Bley, Brad Mehldau, Ray Brown, Charlie Haden un citu.

Paralēli darbam ar savu trio Ehuds ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar vairākiem mūziķiem, kā vienu no tiem varam minēt pianistu no Japānas Haruka Yabuno, ar kuru kopā radīts projekts Yabuno Ettun. Bez aktīvas muzicēšanas Ehuds ir arī mākslinieciskais direktors Internal Compass Music projektam (http://www.internalcompassmusic.com/about) kā arī Internal Compass Institute dibinātājs.

Saulkrasti Jazz 2019 festivālā Ehud Ettun Trio pievienosies arī ģitārists Rafal Sarnecki un dziedātāja Bogna Kicinska.