Aras Circle

Ceturtdiena, 23. jūlijs

Reiz, kādā tālā, tālā zemē putns, ko sauca Ara, sapņoja par došanos pāri tropiem. Savu ceļojumu viņš iztēlojās, lidojot aplī ar vairākiem mūziķiem funk un jazz mūzikas ritmu pavadījumā. Mūzikai noteikti jābūt izaicinošai un tādai, pie kuras ir iespējams dejot. Visbeidzot, pēc vairākiem tūkstošiem jūdžu, valstī viņpus okeānam, Nīderlandē, viņa sapnis varēja piepildīties. Tas bija 2013. gads, kad Ara pamanīja nelielu gaismas staru, kas, pielidojot tuvāk, izrādījās ugunskurs, ap kuru sēdēja sirsnīgi un atvērti mūziķi. Mākslinieki piekrita doties kopā ar Ara un tā sākās viņu prieka pilnais ceļojumus — Ara’s Circle.

Ieraksts «That’s It», kaisles un entuziasma pilns, tika izdots 2014. gada janvārī. Tas tiek atskaņots un par to daudz tiek runāts Nīderlandes vadošajās radiostacijās. 2014.gada septembrī Latin Jazz Network Toronto «That’s It» atzina par labāko nedēļas ierakstu. 2014. gadā maijā Ara’s Circle uzstājās vienā no lielākajiem jazz festivāliem Eiropā — Breda Jazz Festival. Neskaitot lieliskos starptautiskos panākumus Ara’s Circle tika izvēlēts arī Canadian Jazz World Quest 2014, kurš iezīmē daudz un lieliskus starptautiskus talantus.

Ara’s Circle mākslinieki ir uzstājušies uz vairākām skatuvēm un festivālos plašajā pasaulē: Jakarta Jazz (Indonēzija), Festival Mundial (Dienvidāfrika), North Sea Jazz Festival (Nīderlande), Shanghai Music Festival (Ķīna), Sao Paulo Jazz (Brazīlija), Londonas Karaliskais operas nams u.c. Mūziķi uzstājušies kopā ar tādiem plaši pazīstamiem māksliniekiem kā Michael Breker, John Ruocco, Cyro Baptista, Dave Valentine, Ricard Bona u.c.

Latin Jazz Network: «Skaidri redzams, ka Ara’s Circle aizraujas ar to, ko viņi dara. Viņu mūzikā dzirdami afro-latīņu un brazīļu sirdspuksti. Ar perkusionistu Arndtu Beckmanu priekšgalā, šis ansamblis atjauno šīs mūzikas sakņu kultūras ētosu un ritmisko klasicismu. Grupas kompozīcijas ir inteliģentas un uzstāšanās vareni iespaidīgas, jo šiem mūziķiem piemīt nepārspējams muzikālais intelekts.»

    Sastāvs:

  • Arndt Beckmann (Vācija) — perkusijas
  • Maria Fernandez Alvarez (Spānija) — vokāls
  • Niels Onstenk (Nīderlande) — ģitāra
  • Florian Sperzel (Vācija) — trompete
  • Steven Dietvorst (Nīderlande) — saksofons
  • Tuur Moens (Beļģija) — bungas
  • Dave Breidenbach (Nīderlande) — bass
  • Tico Pierhagen (Kolumbija) — taustiņi


www.arascircle.com
facebook.com/ArasCircle