Mirage Jazz Orchestra un Vineta Elksne

Atzīmējot Somijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas valstu pastāvēšanas 100.gadadienu, “Mirage Jazz Orchestra” ir sagatavojis jaunu koncertprogrammu “Lai skan mūsu zeme”, kurā skan latviešu, lietuviešu, igauņu un somu tautasdziesmas džezā. Koncerti ar labiem panākumiem jau ir notikuši 2017.gada 26.augustā Jelgavā, 2018.gada 15.februārī Kuldīgā, 22.februārī Alūksnē. Orķestris ar šo programmu labprāt iepazīstinātu  klausītājus arī Saulkrasti jazz festivālā.

Mirage Jazz Orchestra (mākslinieciskais vadītājs Lauris Amantovs) dibināts 2004.gadā, sniedzis neskaitāmus koncertus patiesiem džeza faniem un bigbenda mūzikas cienītājiem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Kolektīvs uzstājies kopā ar daudziem slaveniem Latvijas un ārzemju mūziķiem, piedalījies TV un radio šovos. Pateicoties Latvijas vadošo džeza mūziķu dalībai Mirage Jazz Orchestra, kolektīvs uzskatāms par vienu no galvenajiem Latvijas džeza tradīcijas turpinātājiem, kopējiem un popularizētājiem.

Vineta Elksne – dziedātāja un diriģente. Mācījusies J. Graubiņa Līvānu bērnu mūzikas skolā, Daugavpils Mūzikas koledžā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, 2008. gadā iegūts maģistra grāds mūzikas pedagoģijā . Plašākai publikai pazīstama  Intara Busuļa ansambļa dalībniece (piedalījusies arī Eirovīzijas dziesmu konkursā 2013), daudzu mūziklu dalībniece, Lady’s Sweet soliste.