Pasniedzēji

Ģitāra

JOHARY RAKOTONDRAMASY

Johary ir dzimis Madagaskarā un visu viņa bērnību ir caurvijusi  Madagsakaras tautas mūzika. Ģitāras spēlei mūziķis pievērsies 8 gadu vecumā, kur viņa pirmais skolotājs ir bijis tēvs. Jaunais censonis ļoti ātri apgūst dažādus mūzikas stilus, kam jāpatiecas lieliskiem vietējiem ģitārspēles skolotājiem.

Johary ir absolvējis Bordo mūzikas konservatoriju Francijā un šobrīd pasniedz CFPM (Centre de Formation Professionnelle de Musicien  – Profesionālajā Mūziķu mācību centrā), Bordo mūzikas akadēmijā.

Paralēli darbam akadēmijā un mācību centros, mūziķis spēlē arī tādās džeza un rokgrupās, kā “Artisma” un “Shob”, ar kurām devies koncerttūres, viesojoties Ķīnā, Vācijā, Spānijā un daudzviet citur pasaulē.

Bungas

SIMON RENAULT

Savu karjeru Simons uzsāka 13 gadu vecumā, spēlējot rokmūzikas un smagā metāla grupās Warattah un Thousand Ravens, ar kurām viņam bija tas gods kopā uzstāties kā iesildošajam sastāvam pasaulē starptautiski plaši pazīstamajai smagā metāla mūzikas grupai Gojira.

Pašreizējā Simona aktīvā darbība muzikālajos sastāvos “Shob” un “Evidence” ļauj plaši pārvaldī arī džeza, funk, soul un afrobeat mūzikas stilus.

Savas karjeras laikā Simons ir piedalījies vairāk kā 500 dažādos starptautiskos festivālos un mūzikas projektos, spēlējot kopā ar  franču ģitāristu Patrick Rondat, izcilo sesijas basistu T.M. Stevens, Micheal Jones, Yarol Poupaud un daudziem citiem.

Paralēli savai aktīvajai muzikālajai karjerai Simons  strādā kā pasniedzējs CIAM mūzikas skolā Bordo (Francijā), kā arī ir pieprasīts bungu meistarklašu vadītājs visā Francijā.

Bass

GEOFFREY « SHOB » NEAU

Shob ir izcils un pieredzes bagāts basģitārists un komponists, kurš klajā laidis trīs jazz-fusion albumus. Viņa radītā mūzika tiek raksturota kā dedzīgs un progresīvs funk/rock un savā muzikālajā izpildījumā Shob tiek salīdzināts ar sensacionālo jazz/fusion grupu no ASV Snarky Puppy, basa spēles superzvaigzni Marcus Miller, modernās mūzikas ikonu – pianistu Herbie Hancock, slavenās Amerikāņu grupas Graham Central Station dibinātāju, basistu un dziedātāju Larry Graham, virtuozo ģitāristu Oz Noy, kā arī ar izcilo studijas mūziķi Gary Novak no Čikāgas. Sešu gadu laikā Shob ir uzstājies vairāk kā 1000 dažādos starptautiskos mūzikas festivālos, pimēram, Natt Jazz (Norvēģijā), Ronnie Scott džeza klubā (Londonā), Saulkrasti Jazz Festival (Latvijā), uz galvenās skatuves Hellfest Open Air mūzikas festivālā (Francijā), Graspop Metal Meeting (Beļģijā), Wacken Open Air festivālā (Vācijā), Ziget Festival (Ungārijā), Madrides Elektriskās mūzikas festivālā (Spānijā), Elysée Montmartre (Parīzē, Francijā), ST Emilion Jazz festivālā. Shob viesojoties Maskavā, Riodežaneiro, Sanpaulu, Santjago (Čīlē), Barselonā, Gustavijā (Senbartelmī) un, sniedzot koncertus, apceļojis praktiski visu Eiropu.

Mūziķa izcilie solo projekti viņam pavēruši iespēju veidot veiksmīgas sadarbības ar pasaules klases māksliniekiem, tādiem kā dziedātāju un komponistu Cory Henry, ģitāristu Scott Henderson, leģendāro sastāvu  “Moshulu”, kurā muzicē bundzinieks Dennis Chambers, basģitārists Jeff Berlin un ģitārists Oz Noy kā arī daudziem citiem.

Ja Shob uzstāšanās būtu jāraksturo vienā vārdā, tad tas šis vārds viennozīmīgi ir groovs. Jāuzsver, ka arī tehniskās virtuozitātes cienītāji noteikti nebūs vīlušies.

SHOB YouTube kanāls

Vokāls

MONIQUE THOMAS

Monique Thomas ir uzaugusi klausoties Afro-amerikāņu mūziku – džezu, gospeļu dziedājumus un soul mūziku. Dziedāt viņa sāka jau ļoti agrā vecumā un vēlāk savas prasmes attīstīja prestižajā Viljama Petersona Universitātē Ņūdžersijā (ASV), kur apguvusi džezu un klasisko mūziku pie Rufus Reid, Vivian Lord, Norman Simmons, Noreen Grey-Sauls un Nan Guptil-Crain et Harold Mabern.

1998.gadā, pēc dziedātājas karjeras aizsākumiem, no Ņujorkas viņa pārcēļās uz  dzīvi Francijā, kur turpināja pilnveidot savas vokālās prasmes. Kopš tā laika Monique aktīvi dodas plašās koncerttūrēs Eiropā, Āzijā un Āfrikā.

Dziedātājas dibinātais kvartets ar nosaukumu “Monique Thomas Quartet” ir izcils džeza un gospeļu mūzikas izpildījuma paraugs, kur paralēli tiek pētītas labākās Ņūorleānas džeza mūzkas tradīcijas un repertuāri. Tā sastāvā muzicē atzīti mākslinieki no Bordo – Didier Ottaviani (bungas), Yann Penichou (ģitāra) un Herve Saint-Guirons (elektriskās ērģeles). Ja Jums patīk kustība un spēcīga mūzika, Jums noteikti patiks “Monique Thomas Quartet”.

Kā savus lielākos elkus un tos mūzķus, no kuriem dziedātāja smēlusies iedvesmu, viņa min Amerikāņu džeza dziedātājas Betty Carter, Carmen McRae, Dinah Washington un Ella Fitzgerald. Monique repertuārs ir eklektisks tradicionālo iecienīto standartu sajaukums, kā arī dažas “smagākas” džeza melodijas, piemēram, Monk, Nat, Cannonball Adderly un pat Randy Weston.

Taustiņinstrumenti

TONY LAVAUD

Tony ir multiinstrumentālists un komponists no Francijas pilsētas Bordo.

Savā profesionālajā 15 gadu mūziķa karjeras laikā viņš ir veiksmīgi sadarbojies ar  Britu soul dziedātāju Omar Lye Fook, hiphop mūziķiem Charles X un Art Melody, deju un elektroniskās mūzikas žanra pārstāvi Bastien Picot, kā arī uzstājies kā iesildošais mūziķis tādām leģendām kā izcilajai rokgrupai The Cranberries, amerikāņu ģitāristam Scott Henderson, bundziniekam Denis Chambers, basģitāristam Jeff Berlin, beļģu pianistam Eric Legnini un daudziem citiem.

2018.gadā klajā nāk Tony pirmais solo albums ar nosaukumu “Notes for Evolution”. Tajā pat laikā Liverpūlē viņš studē pop un rokmūzikas aranžiju, kā arī apgūst mākslinieciskā vadītāja amata pienākumus popmūzikas un kino jomā.

2019.gadā Tony izveidojis kompāniju “Tones prod”, kas specializējas videospēļu un filmu skaņu celiņu radīšanā.

Pūšamie instrumenti

FRANCOIS MARIE MOREAU

Līdzīgi kā daudzi izcili džeza saksofonisti, arī Francois savas muzikālās gaitas uzsāka studējot klasisko mūziku, taču vēlāk pievērsās džeza un modernajai mūzikai (funk, soul, afro mūzikas stiliem).

Izcilajam mūziķim bijis tas gods uzstāties Parīzes prestižākajās vietās, tādās kā Baiser salé džeza klubā, Caveau de la Huchette, Le divan du monde teātra restorānā, la Guinguette pirate, kā arī spēlējis mūzikas festivālos Vīnē, festivālā Jazz in Marciac, St. Emilion džeza festivālā Francijā un daudzos citos.

Šobrīd mūziķis aktīvi darbojas vairākos sastāvos – “Monk, Oakland, Akoda  un Saxtape, SHOB, ONBA”, kā arī prestižajā Bordo bigbenda sastāvā.