Nometne

Saulkrastu džeza festivāla meistarklašu nometne notiek katru gadu festivāla ietvaros Saulkrastos, atpūtas kompleksā “Minhauzena Unda“.

Džeza meistarklašu nometnē piedalās bērni, jaunieši un visi citi interesenti, kas grib apgūt un pilnveidot savas zināšanas par jazz mūziku. Dalībnieki ir no visas pasaules! Viņiem ir iespēja pieredzējušu ārvalstu pasniedzēju vadībā attīstīt savu muzikālo talantu.

Nometnes dalībnieki visu nedēļu dzīvo atpūtas kompleksā “Minhauzena Unda” un katru dienu piedalās intensīvās mūzikas meistarklasēs, kā arī veido ansambļu (kombo) sastāvus, gatavojot Studentu koncerta programmu. Visi studenti ar festivāla gaitā izveidotajiem (kombo) sastāviem piedalās tradicionālajā Studentu koncertā, kas notiek festivāla noslēguma dienā – sestdienā, tur pat atpūtas kompleksā “Minhauzena Unda”.  Ieeja uz šo koncertu ir bez maksas. Vecāki, radi un draugi ir aicināti novērtēt paveikto.

Saulkrasti Jazz meistarklašu nometne ir vienreizēja iespēja pavadīt neaizmirstami jauku nedēļu plecu pie pleca ar pasaulslaveniem mūziķiem, attīstot savas muzikālās prasmes fantastiskā džeza atmosfērā!

NOMETNES PLĀNS