KLE2GО

Drosmīga un inovatīva sadarbība radījusi trio, kura sastāvā muzicē mākslinieki no Maskavas, kuri pazīstami ar savu atšķirīgo spēles stilu, profesionalitāti un ievērojamu mūziķu karjeru. Tikai neliels ieskats trio sastāvā liks Jums saprast, ka tas, ko tūliņ dzirdēsiet, paliks ilgi atmiņā kā kas nebijis, pārsteidzoši vilinošs.

Iepazīstieties:

Vladimirs Golouhovs ir pazīstams vibrofonists, perkusionists un komponists, kurš strādājis kopā ar muzikālajiem sastāviem “Splin”, “Chaif”, “Alissid Jazz” un tādiem māksliniekiem kā Gariks Sukačevs (Г. Сукачев), Vanessa Freeman (Lielbritānija), kā arī Anatoliju Gerasimovu (А. Герасимов). Ar viesizrādēm ir izbraukājis gandrīz visu pasauli: no ASV līdz Vācijai, no Japānas līdz Spānijai. 2011.gadā Vladimirs nodibina savu sastāvu “Первое солнце” (“Pirmā saule”) un 2014.gadā MPS Records klājā laiž Vladimira Golouhova albums sadarbībā ar vācu pianistu Patrick Bebelaar. V.Goluhovs eksperimentē dažādos mūzikas virzienos, sākot ar folkloru un akadēmisko mūziku, līdz jaunajam, mūsdienu džezam, tehno un trans mūzikai.

Sergejs Klevenskis ir komponists, virtuozs multiinstrumentālists un viens no Krievijas pieprasītākajiem mūziķiem. Savas karjeras laikā mākslinieks sadarbojies ar Alexey Rybnikov, Sergei Nikitin, Dmitry Malikov, Vladimir Presnyakov, Kim Breitburg un Djivan Gasparian, kā arī devies tūrēs, uzstājoties prestižākajos džeza mūzikas festivālos, kopā ar dziedātāju Innu Zhelannayu un moderno folka grupu The Farlanders.

Sergejs muzicē Ivana Smirnova Kvartetā un ir uzstājies kopā ar vairākiem pasaulē plaši pazīstamiem mūziķiem, kā piemēram Ian Anderson (Jеthго Тull), Tony Levin (Jоhn Lennon, Peter Gаbгiеl), Trey Gunn (Кiпg Сгimsоn) un Brian May (Queen).

Klajā nākuši mākslinieka 3 solo albumi, no kuriem viens, 2008.gadā, tika nominēts balvai “Gada albums 2008”.

Antons Gorbunovs ir viens no labākajiem Krievijas basģitāristiem, Antons Gorbunovs, muzikālajās aprindās ir zināms kā daudzveidīgs mākslinieks, kura izpildījumā var dzirdēt ne tikai džeza mūziku. Viņš ir piedalījies dažādos muzikālos projektos gan pavadošā sastāvā, gan kā solists. Dalību ņēmis vairākos projektos ne tikai Krievijā, bet arī starptautiskā mērogā, piedalījies festivālos “Bass day” (2006., 2007. un 2010.gadā), “Eurobass day”(2007.gadā), festivālā “Jazz Globus” Jeruzalemē un daudzos citos, kā arī spēlējis kopā ar tādām mūsdienu džeza zvaigznēm kā David Sanborn, Eric Mariental, Dave Koz, Phil Perry, Joān Donato, Bobby Harden, Ty Stevenson, Arkady Shilkloper un bundzinieku Ernsto Simpson. Izveidoti kopīgi projekti kopā ar “Marimba+”, “Trans-Atlantik”, Igoru Boiko, Anatoliju Gerasimovu un citiem. Karjeras laikā mūziķis radījis arī vairākus paša projektus – “Galeo”, “День творчества” (ar albuma nosaukumu “Sun-Moon”), izdoti vairāki albumi – “Ideja fix”, “Live at Aleksey Kozlov club”un radīts mūsdienīgs, oriģināls trio “Bass Magic”. Uz šo brīdi mākslinieka radošums izpaužas aktīvā koncertēšanā visā pasaulē.