Ivan Ilic Tetra Pack

Ģitārists un komponists Ivans Ilic dzimis Serbijā, Belgradā 1979. gadā. Tieši pēc 20 gadiem – 1999. gadā – viņš izveidoja grupu “Solid”, kuras sastāvā muzicēja Belgradas spēcīgākie jaunie talanti. Grupa ierakstīja divus albumus – “Ta-ta-ta-tira” 2000. gadā un “Jazz & Samba” 2003. gadā.

2002. gadā “Solid” piedalījās Nishvile festivālā un Sabac starptautiskajā džeza un blūza mūzikas festivālā, kur izpildītāji saņēma balvu kā labākā jaunā džeza mūzikas grupa Dienvidslāvijā.
Ivans pārcēlās uz Barselonu, kur 2006. gadā absolvēja L’aula Jazz and Modern Music studijas Liceu konservatorijā. Studiju laikā trio sastāvā tika ierakstīti divi albumi – “Dirty shoes & high heels” (2006) and “Platonic”(2011). 2012. gadā Ivana radītais trio kļuva par kvartetu un ieguva jaunu nosaukumu “Tetra Pack”. Pēc tūres Dienvidspānijā un neskaitāmiem koncertiem dažādās Barselonas koncertzālēs 2013. gadā tapa pirmais grupas albums ar nosaukumu “Paranoic”.

Tieši šo kvartetu arī gaidām ierodamies šovasar Saulkrastos. “Tetra Pack” izpildījumā dzirdēsiet ritimiski piesātinātus džeza, funk, rock un citus mūzikas stilus, melodijas ar pārsteidzošu aranžiju, kurās virmo neaizmirstama instrumentālā virtuozitāte.

Eva Garin – trombons, baritonsaksafons, klarnete
Ivan Ilic – ģitāra, kompozīcijas
David Marroquin – bass
Pau Zañartu – bungas

Ivan Ilic mājas lapa
Vairāk informācijas par kvartetu šeit

Tetra Pack

Tetra Pack Live

Ivan Ilic