Festivāls

15.—20. jūlijā Saulkrastos, atpūtas kompleksā «Minhauzena Unda» mūzikas mīļotājus priecēs XVI Saulkrastu džeza festivāls — Saulkrasti Jazz 2013. Visas nedēļas garumā būs baudāmi bezmaksas dienas koncerti Saulkrastu centrā, kā arī vakara koncerti uz festivāla lielās skatuves «Minhauzena Undā».

Festivāla nedēļā notiks arī tradicionālā džeza meistarklašu nometne, kurā pie pieredzējušiem ārvalstu pasniedzējiem džeza mūzikas smalkumus apgūs bērni un jaunieši no Latvijas un arī tuvākām un tālākām kaimiņvalstīm.

Saulkrasti Jazz 2013 pieskandinās labākie pašmāju un izcili ārzemju ansambļi un mūziķi — Deivids Berkmans, Kestutis Vaiginis, Beka Gočiašvili, Very Cool People, Inga Bērziņa, Amits Frīdmans, Bunch of Gentlemen, Christos Yerolatsitis Trio un daudzi citi.

Festivāla muzikālā programma būs ļoti piesātināta katru vakaru, visas nedēļas garumā, tādēļ iepriekšpārdošanā par īpaši pievilcīgu cenu būs nopērkamas nedēļas biļetes.

Arī šogad festivāla «īpašā odziņa» būs bezmaksas Studentu koncerts sestdienas pusdienslaikā, kurā uz skatuves kāps meistarklašu audzēkņi.