EHUD ETTUN Trio

Basa spēles virtuozs Ehuds Ettuns no Izralēs plašākai džeza mūzikas auditorijai kļuva pazīstams pateicoties projektiem, kuros piedalījās kopā ar George Garzone, Fred Hersch, Danilo Perez, Donny McCaslin, Anat Cohen, Donny McCaslin, Eli Degibri un daudziem citiem. Ehuds no pārējiem mūziķiem atšķiras ar savu īpaši maigo un muzikālo spēles manieri, kas viņa rokās spēj padarīt kontrabasu par neiedomājami melodisku instrumentu. Tikai viņa paša unikāli izstrādātās metodes dēļ, Ehuds ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem mūziķiem visā pasaulē.

Viņš ir uzstājies Blue Note džeza klubā Ņujorkā, Kenedija Centrā Vašingtonā, kā arī neskaitāmos koncertos un festivālos Eiropā, Dienvidamerikā, Ziemeļamerikā un Āzijā. Pēdējo gadu laikā Ehuds pastiprināti strādā un izkopj sava trio skanējumu, sniedzot koncertus Ņujorkā, Toronto, Bostonā, Polijā, Vācijā, Serbijā, Dienvidkorejā un citviet pasaulē. Trio radītajā mūzikā dominē modernais džezs, taču vienlaicīgi novārtā netiek atstātas arī Chick Corea, Carla Bley, Brad Mehldau, Ray Brown, Charlie Haden un citu džeza mūzikas klasiķu tradīcijas.

Paralēli muzicēšanai kopā ar savu trio, mākslinieks piedalās projektos kopā ar pianistu Bertu Seageri, tostarp arī viņa albuma “The Why” (2015) tapšanā. Ehuds Ettuns ir Internal Compass Music mākslinieciskais direktors, kā arī vairāku projektu autors gan Jeruzalemē, gan visā pasaulē.

Sastāvā:

Ehud Ettun – bass
Daniel Schwarzwald – taustiņi
Nathan Blankett  – bungas