CIEL EXPERIENCE

CieL Experience savā izpildījumā apvieno R & B, svinga, hip-hop un tradicionālās Haiti mūzikas stilus, kas sakņojas amerikāņu džeza tradīciju harmonijās un improvizācijā. Saksofonists un grupas līderis Klaudens Luiss ar neizsīkstošu interesi un entuziasmu pēta šo žanru bezgalīgās iespējas, iepazīstinot savu plašo klausītāju loku ar jaunām kompozīcijām un aranžijām. Katrs skaņdarbs ir kā paša Klaudensa dvēseles lidojums plašumā. Lai kāda būtu Jūsu muzikālā gaume, lai ko Jūs ikdienā klausītos, ir droši teikt, ka CieL Experience sniegtais muzikālais baudījums atbalsosies krietni ilgāk par  pēdējo tā izpildīto noti.

Klaudens ir dzimis Maiami, Floridas štatā, ASV. 13 gadu vecumā viņš uzsāka saksofona spēli un šobrīd jau ir absolvējis Miami-Dade koledžu, iegūstot grādu mūzikā. Vēlāk studijas viņš turpina Floridas Starptautiskajā Universitātē, kur apgūst “Jazz Performance” pasaulē slavenā saksofonista Gerija Kempbela vadībā. Ar savām studiju laikā iegūtajām zināšanās Klaudens ir dalījies vadot seminārus un meistarklases vairākās universitātēs, un kā pasniedzējs piedaloties mūzikas izglītības programmās visā pasaulē.

Luiss aktīvi koncertē un līdz šim ir uzstājies kopā ar tādiem leģendāriem māksliniekiem kā, piemēram, pianistu un 5 Grammy balvu ieguvēju Shaun Martin no grupas Snarky Puppy, amerikāņu dziedātāju Jason Derulo, reperi Wyclef Jean, hip-hopa duetu Black Violin, Prince ‘s MonoNeon, PostModern Jukebox ‘s Sarah Reich, Drew Takcker un vēl daudziem citiem. Kopā ar vairākiem no šiem leģendārajiem māksliniekiem, kā arī ar savu projektu The CieL Experience, dodoties tūrēs, Klaudens ir apceļojis gandrīz visu pasauli, pārsteidzot ikvienu klausītājus ar enerģisku izpildījumu, atšķirīgo improvizācijas stilu un oriģinālajām kompozīcijām.

Mākslinieka debijas albums ar nosaukumu “Progression” klajā nācis 2018. gada oktobrī un jau pavisam pēc īsa brīža viņš uzsāka darbu pie sava otrā albuma “The New Standard”, kas tapis Luisam muzicējot kopā ar mūsdienīgi modernu jazz-fusion grupu “The New Standard”, kuras līderis ir vibrofonists Drew Takcker. Par talantīgā saksofonista un viņa neatkārtojamo izpildījuma manieri un stilu mūzikas aprindās runā un runās daudz, jo uz  šo brīdi Luiss  sevi ir pierādījis kā daudzpusīgu džeza-pasaules mūzikas mākslinieku.